İthalat

Ülkemizdeki  ithalat prosedür ve süreci, ihracat işlemlerine nazaran daha karmaşık ve birçok yasal mevzuatı ilgilendiren faaliyetler bütünüdür. Groupage Dış Ticaret ,bu bütünlüğü daima göz önüne alarak tüm süreçleri  özveri ile takip eder , Mevzuat ve prosedürlerden  birinin yerine getirilmemesi  ya da eksik/kusurlu yerine getirilmesi gibi durumları  bertaraf eder.

KOBİ’ lerin farklı amaçlar doğrultusunda oluşabilecek ithalat ve tedarik faaliyetlerinin gerek pazar araştırması ve tedarikçi arama aşamalarında, gerekse tespit edilen ürünlerin ülkemize sevkiyatının ve gümrük işlemlerinin takibi aşamalarında onlara destek olmak için geliştirdiğimiz hizmetimiz ile KOBİ’ leri kaliteli ve güvenilir tedarikçiler ile buluşturuyoruz.

İthalat danışmanlığı hizmetinde önceliğimiz işletmelerin üretim ya da ticari faaliyetlerini sürdürürken onları kaliteli ve hesaplı çözümler ile buluşturmak böylelikle kârlılıklarını daha yukarı çekebilmektir.

İthalat ve tedarik fonksiyonlarında konusunda uzman bir danışmanlık firması ile işbirliği yapan işletmeler, yurt dışında güvenilir tedarikçiler bulmakta, güvenilir ödeme şekilleriyle ithalat yapmakta, ithalatta avantajlı lojistik hizmetlerinden yararlanmakta  ve tedarikçilerin gözünde daha profesyonel bir görünüme kavuşmakta ve ilgilerini çekmektedirler. Bu durum onların ilerleyen dönemde farklı hammadde, yarı mamul ve mamuller için daha makul şartlarda satın alma yapabilmelerine olanak sağlamaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis